BLAZE SOUND & MEDIA

BLAZE SOUND & MEDIA

Usługi audo - videoOpis działalności

Blaze Sound & Media

Wierzymy, że wykonując wszystkie projekty z pasją, możemy spełnić Twoje marzenia o karierze artystycznej, czy sławie Twojej marki.

Pragniemy pomagać w rozwoju projektów młodych artystów szukających swojej drogi oraz zawodowców, którzy dokładnie wiedzą, czego chcą.

Stale obserwujemy panujące trendy muzyczne, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco, oferując brzmienie studyjne światowej klasy.
Oferta i cennik naszego studia nagrań z Białegostoku

Oferujemy nagrania wokalne, lektorskie, nagrania instrumentów oraz indywidualną współpracę podczas sesji. Dzięki naszemu doświadczeniu wydobywamy najpiękniejsze brzmienia i skutecznie manewrujemy ścieżkami, aby uzyskać perfekcyjny efekt. Blaze Sound & Media to firma działająca w studiu nagrań WeM, gdzie nie tylko nagrasz swoją twórczość, ale również dopracujesz ją we współpracy z naszymi doświadczonymi specjalistami w dziedzinie Mixu i Masteringu. Świadczymy również pełen wachlarz usług video, począwszy od prostych klipów do profesjonalnych produkcji filmowych - ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Bogata oferta i atrakcyjny cennik, zależny od zakresu współpracy, czynią naszą firmę idealnym miejscem do spełniania artystycznych marzeń Klientów z Białegostoku i okolic.

Firma BLAZE SOUND & MEDIA została założona przez realizatora dźwięku Jacka Dziemidowicza, absolwenta Warszawskiej Akademii Filmu i Telewizji oraz Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku w Warszawie.

Współpracuję m.in. z Telewizją Polską, Operą i Filharmonią Podlaską, Studiem WeM oraz wieloma klientami indywidualnymi. Cenne doświadczenie w branży muzycznej i telewizyjnej pozwala nam na realizację zróżnicowanych projektów - specjalizujemy się także w nagłośnieniu scenicznym, które jest nieodłącznym elementem każdego koncertu i wydarzenia artystycznego. Razem z nami wykonasz także okładkę swojej płyty, nadruki CD oraz inne projekty graficzne, które skutecznie pomogą w odpowiednim zaprezentowaniu Twojej muzycznej twórczości szerszemu gronu odbiorców.

Jeżeli masz jakikolwiek problem dotyczący dźwięku lub wizji, skontaktuj się z nami, pomożemy Ci go rozwiązać!

Zapraszamy do naszego studia nagrań Blaze Sound & Media i kontaktu online wszystkich zainteresowanych z okolic Białegostoku i Podlasia.

Razem stworzymy niesamowite projekty!Firma świadczy usługi w kategoriach

Film

Filmy reklamowe, Filmy korporacyjne, Filmy wizerunkowe, Teledyski / klipy, Filmy reportażowe, Filmy eventowe, Filmy z koncertów / muzyczne, Filmy instruktażowe / szkoleniowe, Filmy dokumentalne, Filmy ekstremalne / sportowe, Filmy z drona, Filmy 360 stopni / wirtualne spacery, Filmy (inne usługi),

Pozostałe usługi filmowe

Montaż filmów, Tworzenie animacji 2D, Tworzenie animacji 3D,

Pokaż więcej