Bobieni Fotografia

Bobieni Fotografia

Usługi fotograficzne

Lokalizacja

woj. Warmińsko-mazurskie
11-500 Giżycko
Kontakt

wyświetl adres e-mail

strona internetowa
niedostępna


MediaOpis działalności

Fotografia jest dla mnie sposobem na wysłanie Cię w podróż w czasie, bo przecież patrząc w obiektyw spoglądasz w przyszłość: patrzysz w oczy ludziom, którzy będą oglądać Cię na zdjęciach nawet za kilkaset lat. Co zobaczą? Co poczują? Czy myślałeś o tym w ten sposób? Czy zastanawiałeś się, jak w przyszłości będą postrzegane zdjęcia wykonane w modnej dziś stylistyce? Czy za jakiś czas takie fotki nie staną się symbolem kiczu, niczym plastikowe skrzaty w przydomowym ogródku? Co więc decyduje o ponadczasowości zdjęć? Czyż zaprzeczeniem tejże ponadczasowości nie jest uleganie przemijającym trendom, których wspólnym mianownikiem jest sprowadzenie człowieka do roli dodatku? Mniej, lub bardziej ważnego, ale TYLKO dodatku - dodatku do ubioru, wyidealizowanego krajobrazu, wyreżyserowanej sytuacji i przepuszczenia tego przez preset lub barwny filtr.

Jestem przekonany, że gwarancją ponadczasowości zdjęć mających stanowić pamiątkę w rodzinnym albumie jest ich minimalizm i naturalność - gwarancją są fotografie, na których najważniejszym bohaterem pozostaje człowiek: nie ważne, czy ma lat 16, 30, 80, czy też zaledwie kilka dni. Takie właśnie zdjęcia robię. Jeśli uważasz podobnie i podoba Ci się estetyka moich fotografii, to zapraszam do kontaktu i skorzystania z usług. Co ważne - możesz to zrobić bez wychodzenia z domu i dotyczy to również studyjnych sesji zdjęciowych, które realizuję w mieszkaniu Klienta :)


Firma świadczy usługi w kategoriach

Fotografia

Fotografia produktowa, Fotografia portretowa, Fotografia biznesowa, Fotografia reportażowa, Fotografia eventowa, Fotografia dziecięca, Fotografia ciążowa, Fotografia wnętrz / nieruchomości, Fotografia krajobrazu,

Fotografia (pozostałe usługi)

Pozostałe usługi fotograficzne,