Damian Gerhand Fotografia

Damian Gerhand Fotografia

Fotografia ślubna, reklamowa, okolicznościowaOpis działalności

Poszukujesz osoby, która wykona profesjonalne zdjęcia z ważnego dla Ciebie wydarzenia ? Trafiłeś/aś w odpowiednie miejsce !

Jestem fotografem specjalizujący się w sztuce reportażu, jak i realizacji wszelkich zleceń z branży reklamowej. Każda sesja zdjęciowa jest wykonywana przeze mnie z wysoką starannością i dbałością o szczegóły, a atmosfera jest zawsze luźna i pozytywna. Pracuje na profesjonalnym sprzęcie firmy Nikon oraz posiadam wiedzę podpartą dużym doświadczeniem, jak i certyfikatami. Wykonuje zdjęcia w wersji elektronicznej oraz papierowej, tworzę piękne fotoksiążki, a fotografie oddaje w eleganckim drewnianym pudełku wraz z nośnikiem pendrive.

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny. 

Pozdrawiam,
Damian Gerhand


Firma świadczy usługi w kategoriach

Fotografia

Fotografia reklamowa, Fotografia produktowa, Fotografia kulinarna, Fotografia portretowa, Fotografia biznesowa, Fotografia reportażowa, Fotografia eventowa, Fotografia ślubna, Fotografia komunijna, Fotografia studnió​wkowa​, Fotografia chrztu, Fotografia dziecięca, Fotografia ciążowa, Fotografia krajobrazu, Fotografia zwierząt, Fotografia (inne usługi),

Fotografia (pozostałe usługi)

Obróbka zdjęć,