Filmspiracje: Wideo-Reklama-Eventy

Filmspiracje: Wideo-Reklama-Eventy

Usługi filmowe, nagrywanie imprez

Lokalizacja

woj. Zachodniopomorskie
76-100 Sławno
ul. Orzeszkowej 6
NIP 4990506107Kontakt

pokaż telefon

wyświetl adres e-mail

strona internetowa
niedostępna


MediaOpis działalności

Kochani, jedną z najpiękniejszych pamiątek ślubnych, jaką wymyślił człowiek jest film. Najwspanialsze jest, że taką pamiątkę możecie sprawić sobie sami- wystarczy zadzwonić lub napisać.

W Filmspiracjach mamy jeszcze wolne terminy na 2020 rok. Standardowa oferta obejmuje: Nagrywanie w dniu ślubu od przygotowań, poprzez błogosławieństwo rodziców, ceremonię zaślubin, wesele, aż do zakończenia oczepin oraz montaż materiału (długość filmu zależy tylko od Państwa Młodych). Film otrzymujecie na dedykowanym pendrivie wraz z dwoma teledyskami. Cena pakietu to 2000 zł, ale UWAGA!!! jeżeli podpiszecie Państwo umowę do 14 lutego cena wynosić będzie tylko 1700 zł. Jest też możliwość nagrania podziękowań dla rodziców i wyświetlenia ich podczas wesela lub udział w plenerowej sesji wideo. Ceniąc Waszą prywatność nie udostępniam filmów online, ale z przyjemnością spotkam się z Państwem na niezobowiązującym spotkaniu, podczas którego pokażę moje dotychczasowe realizacje. Polecam serdecznie.

WIDEO:
Jeżeli chcą Państwo mieć wspaniałą pamiątkę z wesela  urodzin dziecka, rocznicy ślubu, Komunii Świętej lub innego ważnego w Waszym życiu wydarzenia to zapraszam do kontaktu. Nagrywam też imprezy firmowe, miejskie i szkolne, wydarzenia artystyczne i występy. Opracuję materiał wideo z realizacji projektów unijnych i krajowych, w których jest to wymagane. Na specjalne życzenie przygotowuję zabawne lub wzruszające montaże ze zdjęć - jest to świetny prezent na rocznicę ślubu lub 18-ste urodziny. Współpracuję z ośrodkami kultury, urzędami. UWAGA!!! Z zasady nie udostępniam materiałów ślubnych online. Z przyjemnością umówię się z Państwem na spotkanie, podczas którego pokażę moje realizacje. Zapraszam do kontaktu telefonicznego :)

REKLAMA:
Zajmuję się również przygotowaniem projektów graficznych plakatów, ulotek, zaproszeń, wizytówek, dyplomów, podziękowań oraz obsługą portali społecznościowych wraz z projektami banerów, prezentacji, plakatów i reklam- jeżeli nie macie Państwo czasu prowadzenia promocji firmy na Facebooku to z przyjemnością się tym zajmę.

EVENTY:
Organizuję różnego rodzaju wydarzenia w szczególności: eventy animacyjne, warsztaty filmowe czy wydarzenia artystyczno-sportowe.
Przygotowuję i pracuję nad koncepcją projektów miękkich (animacyjnych) wraz z napisaniem wniosku i koordynacją. I w końcu ostatnim z działań mojej pracy jest prowadzenie wszelkiego rodzaju wydarzeń.
Firma świadczy usługi w kategoriach

Film

Filmy reklamowe, Filmy korporacyjne, Filmy wizerunkowe, Filmy reportażowe, Filmy eventowe, Filmy ślubne, Filmy komunijne, Filmy z chrztu, Filmy ze studniówek, Filmy z koncertów / muzyczne, Filmy instruktażowe / szkoleniowe, Filmy ekstremalne / sportowe, Filmy (inne usługi),

Pozostałe usługi filmowe

Tworzenie animacji 2D,

Pokaż więcej