Fotograf Wojtek Hintzke

Fotograf Wojtek Hintzke

Fotograf ślubny Trójmiasto i okolice

Lokalizacja

woj. Pomorskie
84-230 Rumia
ul. Okrzei 53a/2
NIP 9580039471Kontakt

pokaż telefon


MediaOpis działalności

Proponuję Wam skorzystanie z mojej oferty fotografii ślubnej. Koszt tych usług nie jest wygórowany, pakiet standardowych usług kosztuje tylko 1.800 zł.

Jestem fotografem dla którego każdy ślub to Wasze niepowtarzalne i wyjątkowe święto. Nie ma dla mnie niczego cenniejszego od zadowolenia Pary Młodej. W czasie uroczystości jestem niewidocznym obserwatorem, nie ingeruję w przebieg wydarzeń podczas ślubu czy wesela. Dzięki temu zdjęcia tworzą wspaniałą, spójną opowieść o tym dniu i Waszym szczęściu.

Podczas wykonywania zdjęć u Pary Młodej stawiam na naturalność i prostotę. W moim portfolio nie znajdziecie Państwo dziwacznych kolorów i filtrów nakładanych na zdjęcia w celu ich sztucznego uatrakcyjnienia. Zdjęcia które otrzymacie, poddane są mojej autorskiej obróbce graficznej i przygotowane do wyświetlania na komputerze, telewizorze, urządzeniach mobilnych czy też w internecie. Wszystkie zdjęcia otrzymacie na specjalnym pendrivie (lub na płycie DVD) w gustownym opakowaniu.

Fotografowanie poprzedzam zawsze spotkaniem i rozmową z Parą Młodą. Rozmawiamy o planowanym przebiegu uroczystości, specjalnych potrzebach i Waszych pomysłach. Dzięki temu doskonale wiem czego oczekujecie od fotografa. Wiem, że jest to bardzo istotny moment, który bezpośrednio przekłada się na zadowolenie Pary Młodej. Reportaż ślubny dokumentuje najważniejsze wydarzenia z dnia ślubu, pokazuje emocje, wzruszenie i urok tego ważnego dnia. Zdjęcia należą do najwspanialszych pamiątek rodzinnych, wracamy do nich przy wielu okazjach, dlatego wykonane przeze mnie zdjęcia mogą Państwo otrzymać również w niepowtarzalnym albumie ślubnym.

Ukończyłem kurs liturgiczny organizowany przez Kurię Gdańską. Po podpisaniu umowy jestem do dyspozycji Pary Młodej. Służę pomocą i radą. Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio i skorzystania z oferty. Zapraszam do zapoznania się z moim dorobkiem oraz jeszcze bardziej zapraszam do kontaktu.
Do każdej pary podchodzę indywidualnie, zawsze z pełnym zaangażowaniem, profesjonalnie i z poczuciem humoru.

Zapraszam również do obejrzenia zdjęć na mojej stronie internetowej: www.serwusik.plFirma świadczy usługi w kategoriach

Fotografia

Fotografia produktowa, Fotografia fashion, Fotografia glamour, Fotografia portretowa, Fotografia biznesowa, Fotografia eventowa, Fotografia ślubna, Fotografia studnió​wkowa​, Fotografia chrztu,

Fotografia (pozostałe usługi)

Obróbka zdjęć, Fotomodeling / castingi,