Fotolier

Fotolier

Usługi fotograficzne

Lokalizacja

woj. Dolnośląskie
58-302 Wałbrzych
ul. Ludowa 1 cKontakt

pokaż telefon


MediaOpis działalności


Wykonuję zlecenia na terenie Dolnego Śląska, szczególnie Wałbrzycha, Świebodzic i okolic.
Piękne zdjęcie dziecka w rodzinnym albumie to niezapomniana pamiątka na całe życie. Sesja w studio, plenerze lub przy okazji jakiejś uroczystości (np. chrztu) to wspaniała okazja żeby wzbogacić rodzinną galerię zdjęć.
Sukienka, buty, goście, tort…. hej, nie zapomnij o fotografie!

Jeśli planujesz ślub, jedną z najważniejszych rzeczy na liście jest fotograf. Ktoś z boku, kto dopilnuje, by każdy uczestnik był na zdjęciach, a łza uroniona przez mamę panny młodej na zawsze zachowała się w rodzinnym albumie.
Wujek Staszek, który ma cyfrówkę może i robi ładne zdjęcia, ale w kościele czy urzędzie, gdzie jest nieco ciemno, będzie Wam pstrykał lampą błyskową podczas przysięgi.
Nie oszukujmy się – zdjęcia z komórki są najczęściej słabej jakości i nie zawsze „złapią” ten moment.
Jeśli chcesz po latach wspominać najpiękniejszy dzień w życiu z radością, a nie zażenowaniem, pomyśl o profesjonalnej pomocy.
Odpowiednie doświetlenie oraz jakość wykonanych fotografii gwarantują niezapomniane wrażenia na lata.Firma świadczy usługi w kategoriach

Fotografia

Fotografia kulinarna, Fotografia portretowa, Fotografia biznesowa, Fotografia reportażowa, Fotografia eventowa, Fotografia ślubna, Fotografia komunijna, Fotografia studnió​wkowa​, Fotografia chrztu, Fotografia dziecięca, Fotografia ciążowa, Fotografia wnętrz / nieruchomości, Fotografia krajobrazu, Fotografia zwierząt,

Fotografia (pozostałe usługi)

Studia fotograficzne / zdjęciowe,

Katalog firm

,