IC media

IC media

Profesjonalna produkcja Video

Lokalizacja

woj. Dolnośląskie
55-003 Chrząstawa
ul. Nawłociowa
NIP 5140264262Kontakt

pokaż telefon pokaż telefon


MediaOpis działalności

"Jeden obraz daje więcej, niż tysiąc słów..."

Jeden obraz zrealizowany przez ICMedia w technologii 4K, wyraża wszelkie zalety innowacyjności, najwyższej jakości oraz ceny, która jest dopasowana do Klienta.

 

Dzięki ICMedia znajdujesz wszystko w jednym miejscu! Zadbaliśmy o Ciebie! Naszą domeną jest cyfrowy obraz.

Zajmujemy się profesjonalnymi realizacjami filmów i materiałów wideo w technologii 4K, jak również standardowym formacie HD.

Filmujemy także z drona. Możemy przeprowadzić wielokamerową tranmisję wideo LIVE, tak by Twoi Klienci lub znajomi od razu mogli oglądać to w Internecie.

 

Jesteśmy artystami ruchomego obrazu, którzy rozumieją, że do powstania każdego filmu niezbędna jest kreatywność, której mamy pod dostarkiem, praktyczne doświadczenie, które zdobywamy od blisko 20. lat i możliwie najnowocześniejszy cyfrowy markowy sprzęt, który pozwala zamknąć w idealne techniczne ramy realizowany projekt.

 

Organizujesz wydarzenie firmowe, rodzinną uroczystość lub współtworzysz wizerunek poważnego projektu?

Masz do zrealizowania spot promocyjny lub reklamowy? 

Chesz zlecić produkcję filmu lub transmisję wideo? 

Reprezentujesz biuro prasowe lub agencję PR?

Doceń pozytywną różnicę w pracy z optymistycznie nastawionymi, pomocnymi i kreatywnymi zawodowcami z ICMedia! Firma świadczy usługi w kategoriach

Film

Filmy ślubne, Filmy z chrztu, Filmy ze studniówek, Teledyski / klipy, Filmy reportażowe, Filmy reklamowe, Filmy wizerunkowe, Filmy korporacyjne, Filmy eventowe, Filmy z koncertów / muzyczne, Filmy instruktażowe / szkoleniowe, Filmy z drona, Transmisje na żywo / streaming, Filmy komunijne, Filmy dokumentalne,

Pozostałe usługi filmowe

Montaż filmów, Pozostałe usługi filmowe,