Mariusz Majder Fotografia

Mariusz Majder Fotografia

FotomarmaOpis działalności

Z ważniejszych tematów:

- Nie trzymam się sztywno ilości zdjęć które deklaruję do oddania. Jeżeli uda się zrobić więcej fajnych zdjęć - oddaję w takiej ilości jaka na to pozwoli (zachowując oczywiście minimalną ilość taką jak podane w tabeli poniżej).
- Uwielbiam podróżować - wystarczy mi wasz adres. Dla mnie nie ma znaczenia gdzie mieszkacie - fotografię lubię łączyć z podróżami, zwłaszcza w południową część Polski (uwielbiam góry).
- Sesje plenerowe zawsze proponuję w urokliwych miejscach - wzbudzają one zachwyt w rodzinie oraz w kręgu znajomych, bez znaczenia czy jest to sesja ślubna, rodzinna czy też portretowa.
- Nie wykonuję operacji plastycznych w Photoshopie - zdjęcia poddane są delikatnej obróbce (postprodukcji) mającej na celu bardziej uwydatnić kolor, poprawić temperaturę barwową itp. Dopuszczam delikatny retusz skóry, natomiast nie tworzę nowych zdjęć z już obecnie istniejących.
- Jeżeli masz jakiś ciekawy pomysł na sesję zdjęciową - zapraszam Cię do kontaku, im ciekawsza tym większe szanse na sesję gratis - nie płacisz nic. W takich wypadkach wymagam jedynie zgody na udostępnienie wizerunku - na piśmie.
- I na koniec - podane ceny podlegają rozsądnej negocjacji - spotkaj się ze mną!
Firma świadczy usługi w kategoriach

Fotografia

Fotografia portretowa, Fotografia reportażowa, Fotografia ślubna, Fotografia chrztu,