Obrazotwórcy

Obrazotwórcy

Studio filmowe

Lokalizacja

woj. Podlaskie
15-111 Białystok
ul. Aleja 1000-lecia Państwa Polskiego 8
NIP 9660601696Kontakt

pokaż telefon


MediaOpis działalności


OBRAZOTWÓRCY Studio Filmowe i Cyfrowe

Nie jesteśmy agencją reklamową!
Jesteśmy studiem produkującym obrazy cyfrowe.
Prowadzimy działania w obszarze usług dla agencji reklamowych i klientów indywidualnych. Od 2000 roku współtworzymy kampanie i pomagamy firmom i markom w skutecznej komunikacji marketingowej. Tworzymy materiały do strategii i kampanii reklamowych w kanałach B2C oraz B2B.

Produkujemy filmy reklamowe, filmy korporacyjne, spoty promocyjne, reklamy telewizyjne, billboardy sponsorskie. Produkcję obsługujemy od koncepcji i powstania scenariusza, ustalanie planów zdjęciowych, filmowanie własnym sprzętem, postprodukcję i koloryzację na własnych stołach Blackmagic Davinci Resolve. Tworzymy elementy i animacje 2D i 3D do filmów. Przesyłamy gotowe filmy do telewizji, kina i social mediów.

Posiadamy własne studio filmowe i fotograficzne!
Tworzymy piękne animacje i wizualizacje 3D. Przygotowujemy modele obiektów, scen, wnętrz, produktów i wykonujemy z nich fotorealistyczne wizualizacje i animacje. Opracowujemy również identyfikację firm i marek oraz wszelkie materiały drukowane jak katalogi czy foldery reklamowe.

Nasze bogate portfolio i opinie Klientów mówią za nas.
Potrzebujesz rzetelnego i doświadczonego studio cyfrowego?

Zapraszamy serdecznie!Firma świadczy usługi w kategoriach

Film

Filmy reklamowe, Filmy promocyjne, Filmy korporacyjne, Filmy wizerunkowe, Filmy instruktażowe / szkoleniowe, Filmy z drona, Filmy z drona 360 stopni, Filmy animowane, Produkcja telewizyjna, Filmy 360 stopni / wirtualne spacery, Filmy 3D, Montaż filmów,

Fotografia

Fotografia reklamowa, Fotografia produktowa, Fotografia kulinarna, Fotografia portretowa, Fotografia biznesowa, Fotografia reportażowa, Fotografia eventowa, Fotografia wnętrz / nieruchomości, Fotografia z drona​, Fotografia z drona 360 stopni,

Pokaż więcej