Pinch Media

Pinch Media

Realizacja filmowaOpis działalności

>COMMERCIAL
Zajmujemy się fotografią i produkcją filmową skierowaną na cele reklamowe i komercyjne zróżnicowanym środowisku promocji. Telewizja i internet nie mają przed nami tajemnic, a nasze produkcje stawiają na merytoryczny przekaz wizualny.
- spoty reklamowe
- produkcje dla sektora mody (making off, filmy produktowe i modowe)
- fotografia mody
- fotografia reklamowa
- filmy promocyjne i prezentacyjne (miejsca lub usługi)

>NEW MEDIA
Przygotowujemy dopracowane i pomysłowe produkcje filmowo-fotograficzne dotyczące Public Relations, wizerunku marki i jej tożsamości korporacyjnej. Niestraszne są nam też realizacje materiałów przeznaczonych bezpośrednio na żer mediów społecznościowych.
- filmy korporacyjne (prezentacja firmy dla klientów lub pracowników)
- social media (zdjęcia i vlogi)
- business photo
- strategia brandingu

>ART&FACTS
Dzięki naszemu wykształceniu i doświadczeniu artystycznemu mamy unikalne spojrzenie na rzeczywistość, które stosujemy w każdym naszym projekcie – ale od czasu do czasu puszczamy wodze fantazji i tworzymy prawdziwe arcydzieła.
- film artystyczny
- klipy muzyczne
- reportaż i dokument (fotografia i materiały filmowe dla prasy)

PINCH to grupa skoncentrowanej mocy twórczej, ciągle poszerzająca swój zasięg. Jesteśmy ekspertami od szeroko pojętej sztuki wizualnej, komunikacji medialnej i częścią sieci specjalistów w swoim fachu. Artyści, ale nie tacy, jakich się spodziewacie – potrafimy być konkretni aż do bólu, a w naszej pracy najbardziej cenimy szczegóły składające się na efekt końcowy.
Pierwsze produkcje PINCH pojawiły się w 2014 roku i od tamtej pory wykonaliśmy szereg kolejnych, podróżując po całym świecie i korzystając z najnowszej dostępnej technologii. Naszym sekretem jest kompleksowa realizacja projektów i dzika pasja do tej roboty.
Prowadzimy międzynarodowe realizacje, działając od pierwszych kroków i koncepcji produkcji aż po promowanie gotowego materiału różnymi kanałami przekazu.
Jesteśmy szczyptą magii w życiu Twojej marki – daj się nam poznać i opowiedz nam swoją historię!

Jak pracujemy? Oto przebieg współpracy w kilku prostych krokach:
1. Pierwsze spotkanie – ustalenie zakresu działań, celów produkcji i możliwych trudności.
2. Szkice wstępne – rys scenariusza, dokumentacja zdjęciowa i intensywne konsultacje z ekspertami danej branży.
3. Feedback – poprawki i dopracowanie projektu, konsultacje z klientem i implementowanie jego uwag, uspokajanie obaw i akceptowanie krytyki (lub komplementów).
4. Realizacja właściwa – wszystko składa się w całość, praca wre, a produkcja nabiera ostatecznych kształtów!
5. Postprodukcja – to już ostatnie „machnięcia” digitalowym pędzlem, wygładzanie ostatnich niedociągnięć i żegnanie niespodziewanych kryzysów. To tutaj dzieje się magia.
6. Promocja – na życzenie klienta idziemy z projektem o krok dalej, reklamując go na dostępnych platformach komunikacyjnych.


Firma świadczy usługi w kategoriach

Film

Filmy reklamowe, Filmy korporacyjne, Filmy wizerunkowe, Teledyski / klipy, Filmy reportażowe, Filmy eventowe, Filmy z koncertów / muzyczne, Filmy instruktażowe / szkoleniowe, Filmy dokumentalne, Filmy fabularne, Produkcja telewizyjna,

Pozostałe usługi filmowe

Scenariusze filmowe,

Fotografia

Fotografia reklamowa, Fotografia fashion, Fotografia portretowa, Fotografia biznesowa, Fotografia reportażowa, Fotografia eventowa,

Fotografia (pozostałe usługi)

Fotografia analogowa,

Pokaż więcej