Pytania i odpowiedzi
Czy dodawanie wpisów jest płatne?

Nie, korzystanie z Serwisu jest całkowicie bezpłatne.

Ile wpisów mogę dodać do Katalogu?

Możesz dodać do katalogu tyle wpisów ile zachcesz. Pamiętaj jednak, że każdy wpis nie może być zdublowany, musi różnić się od siebie, przedstawiać inną usługę, zdjęcia itp.

Przykład:
Świadczysz usługi filmowania uroczystości ślubnych oraz wynajmujesz fotobudkę. W takim wypadku możesz dodać dwa osobne wpisy, jeden będzie przedstawiał ofertę filmowania ślubnego, a drugi wynajmu fotobudki. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie abyś całą swoją ofertę dodał w jednym wpisie. To Ty decydujesz jak zaprezentujesz swoją działalność.


Jak długo moja firma będzie widoczna w Katalogu?

Czas emisji wpisów nie jest obecnie określony. Oznacza to, ze wszystkie dodane firmy będą widoczne w Katalogu dopóki nie zostaną usunięte lub gdy zmienią się zasady ich emisji. O wszelkich zmianach użytkownicy zostaną powiadomieni.

Co oznacza obszar działalności określony w Katalogu?

Znaczna większość usług filmowych i fotograficznych świadczona jest poza siedzibą firmy. Obszar działalności oznacza zasięg terytorialny (podzielony na województwa i powiaty), na jakim przedsiębiorca jest w stanie swobodnie świadczyć wszystkie oferowane usługi.

Jeśli chcesz odszukać firmę na podstawie obszarów działalności skorzystaj z wyszukiwarki zaawansowanej.


Jak wyszukać firmę na podstawie dodatkowych preferencji np. oferowanych rozdzielczości filmu, liczby operatorów czy specyfikacji używanego sprzętu?

Wyszukiwanie szczegółowe firm, możliwe jest tylko przy użyciu wyszukiwarki zaawansowanej. Należy w pierwszej kolejności wybrać przynajmniej jedną kategorię z grupy "Film" lub "Fotografia". Następnie poniżej pojawią się wszystkie dodatkowe pola preferencji.

Jak mogę usunąć swoje konto? (prawo do bycia zapomnianym)

Wejdź w zakładkę "Moje konto" i kliknij link "Usuń moje konto". Ważne! Usunięcie konta możliwe jest po uprzednim wykasowaniu wszystkich dodanych firm.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami!