Lokalizacja

woj. Mazowieckie
08-110 Siedlce
ul. Nowy ŚwiatKontakt

pokaż telefon


MediaOpis działalności

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w realizacji wideofilmowania ślubów, wesel i innych imprez. Do rejestracji i montażu podchodzę zawsze nowatorsko, gdyż każda chwila jest jedyna w swoim rodzaju.

W swoim dorobku artystycznym w zakresie filmowania posiadam materiały zrealizowane przy filmowaniu studniówek oraz imprez klubowych. Wiedza zdobyta przez ten czas bardzo pomaga mi w realizacji kolejnych zleceń. Jestem na bieżąco w tematyce branży i poszerzam ciągle swoją wiedzę w zakresie montażu i filmowania. Obecnie pracuję jako operator/montażysta w lokalnym serwisie internetowym.

 

Od sezonu 2018 do swojej oferty dołączam również kolorkorekcję i color-grading.


Indywidualne podejście do każdej Młodej Pary pozwala mi poznać jej oczekiwania i na tej podstawie realizować scenariusz. Radość i zadowolenie Pary Młodej z filmu, który im dostarczam jest dla mnie wielką satysfakcją.

Moje zainteresowania dotyczą kina, odwiedziłem parę festiwali filmowych, na których poznałem współczesnych mistrzów kinematografii.

Usługi i ich zakres precyzuję do wymagań Klientów.

Posiadam uprawnienia do rejestracji foto/video w obiektach sakralnych a moje prace foto i wideo były doceniane na konkursach.


Na pakiet podstawowy zwykle składa się:

 

  • Przygotowanie przed ślubem Pary Młodej (czołówka w formie teledysku)
  • Uroczystość ślubu w Kościele
  • Zabawa weselna aż do oczepin
  • 2 kopie filmu na płycie DVD
  • teledyski gratis (skrót całej uroczystości za stołami)

 

Wysoka rozdzielczość (HD) - dopłata 400 zł i film na pendrive w eleganckim etui.

Nagranie z pleneru/podziękowanie dla rodziców w formie teledysku 300 zł

Dron 500

Drugi operator 500

Dojazd do 30 km gratis, dalej 1 PLN/km.

 Firma świadczy usługi w kategoriach

Film

Filmy ślubne, Filmy z chrztu, Filmy ze studniówek, Filmy eventowe, Filmy reportażowe, Teledyski / klipy, Filmy reklamowe, Filmy wizerunkowe, Filmy korporacyjne, Filmy z koncertów / muzyczne, Filmy instruktażowe / szkoleniowe, Filmy ekstremalne / sportowe, Transmisje na żywo / streaming, Filmy komunijne,

Pozostałe usługi filmowe

Montaż filmów,

Pokaż więcej